BibliotekaGoczalkowice

Jakie włosy doczepiane wybrać?

proste naturalne włosy doczepiane u kobiety

Często stawiamy sobie pytanie, jakie włosy doczepiane wybrać. Porównajmy zatem włosy doczepiane naturalne i włosy doczepiane syntetyczne. Jedną z większych zalet włosów syntetycznych jest cena, dużo niższa niż tych naturalnych. Niewiele różnią się także wyglądem oraz nie wymagają tak „rozbudowanej” pielęgnacji. Włosy syntetyczne nie są niestety odporne na wysoką temperaturę, nie wolno ich suszyć gorącym strumieniem powietrza. Niekorzystne jest także stylizowanie prostownicą czy lokówką.

Przejdźmy teraz do włosów doczepianych naturalnych.

Skupimy się na teraz na zaletach. Jedną z nich jest z pewnością odporność na wysoką temperaturę. Plusem jest także to, że można je suszyć suszarką, prostować czy kręcić lokówką. W dotyku są bardzo naturalne i miękkie.W odróżnieniu od włosów syntetycznych nie trzeba stosować specjalnego szamponu. Nie ma również żadnych przeciwskazań co do zabiegów fryzjerskich. Można je ścinać i farbować.Przy odpowiedniej pielęgnacji naturalne włosy wytrzymują dłużej niż syntetyczne. Jednak cena włosów doczepianych naturalnych jest o wiele wyższa od syntetycznych.

100 procentowe włosy o strukturze europejskiej można kupić u jednego z liderów sprzedaży tego produktu na rynku -> Doczepiane włosy naturalne clip in # Ohlovehair.pl

Większość ekspertów przyznaje, że najlepiej sprawdzają się produkty wykonywane z włosów naturalnych. To one właśnie są najtrwalsze, doskonale się układają i prezentują. W niektórych sytuacjach możemy jednak zdecydować się na zakup tańszych, syntetycznych doczepek, szczególnie, gdy nie zależy nam na ich stylizacji.

Na rynku jest bardzo duży wybór tego typu włosów

Klientki mają do wyboru włosy: słowiańskie, europejskie, rosyjskie i indyjskie. Włosy słowiańskie są najbardziej zbliżone kolorem i fakturą do naszych. Specjalne firmy skupują takie włosy, myją je, dezynfekują i sprzedają fryzjerom. Przejdźmy teraz do samego zabiegu. Trwa on ok. dwóch godzin. Obce pasemka włosów są przyczepiane do naszych za pomocą specjalnych małych obcążek miedzianymi tulejkami.

Dobrze zrobione doczepki są ukryte pod naszymi włosami, tak aby nie widać było łączeń. Włosy należy myć łagodnym szamponem i nakładać odżywkę. Trzeba robić to delikatnie, aby doczepione pasma pozostały na miejscu. Suszyć chłodnym nawiewem i czesać grzebieniem o rzadkich zębach. Tulejki po dwóch, trzech miesiącach należy podciągać do góry. Włosy doczepiane będą ładnie wyglądały przez ok. rok. Później można założyć nowe.

Wiele kobiet obawia się czy tzw. łączenia będą widoczne. Otóż jest to uzależnione jest zarówno od tego, jakim rodzajem techniki pasma zostały dopięte, jak i od samego, pierwotnego rodzaju przedłużanych włosów.

Dodać należy, że niezależnie od wybranej techniki, jeśli tylko Twoje naturalne kosmyki są bardzo cienkie i delikatne, istnieje ryzyko, że pomimo wszystko łączenia będą widoczne. W takim przypadku z reguły pomaga dodatkowe koloryzowanie oraz właściwe wycieniowane pasm.

Bez obaw: jeśli wykonujesz zabieg w profesjonalnym salonie, nie powinnaś przejmować się tego rodzaju problemami, ponieważ specjaliści – tuż po zakończeniu doczepiania nowych włosów – powinni zagwarantować Ci zarówno wspomnianą powyżej koloryzację, jak i stylizację Twoich nowych kosmyków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *